Dekorasyonun hayatımıza girmesi uzun yıllar öncesine dayanmaktadır. Dekorlar insanların yaşantısını en iyi yansıtan nesneler olduğunu dahi söyleyebiliriz. Dekoratif objeler, öznel bir sanat anlayışı ile evlere, iş yerlerine ve daha nice yerlere kişi duygu, düşünce ve sanat anlayışını yansıtmaktadır. Kişiler yaşadığı çevreyi kendilerine uygun bir şekilde tasarımlamak istiyorlar bunları yaparken en çok başvurdukları yolların başında ise duvar dekorları gelmektedir.  İnsanlar bulundukları ortamları ne şekilde dekorasyon  ederlerse o yönde etkilendikleri bilinmektedir. Karanlık ve loş bir oda insan psikolojisini karamsarlığa iterken daha olumlu geri dönüş alabileceği dekorasyonlara başvurması insanların ilk tercihleridir.
Duvar saatleri, duvar posterleri, duvar dekorları ve ayna çerçeveleri  duvar dekorasyonlarının en önemli parçalarıdır. Duvar saatlerine baktığımız zaman  Ahşap duvar saatleri, mdf duvar saatleri ve metal duvar saatleri göze ilk çarpanlar. Son dönemlerde baktığımızda duvar saatleri iç dekorasyonun vazgeçilmezleri konumundadır. Bununla birlikte günümüzde ahşap, mdf ve metal saatler  insanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Saat seçiminde eşya uyumu vb. durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Son zamanlarda daha büyük duvar saatleri tercihler arasında öne çıkmaktadır.
Duvar tabloları insanları kimi zaman yalnızlığa kimi zaman  ise insan sevinçlerine ortak olan bir yapıları vardır. Duvar tabloları her insanın zevkine farklı şekilde hitap etseler de günümüzde genellikle ahşap tablolar ve metal tablolar kullanılmaktadır.  Bir diğer dekor malzemesi ise insanların vazgeçilmezi olan ayna çerçeveleridir. Ayna çerçeveleri farklı kullanımları ile evlerimize, iş yerlerimize farklı bir hava katmakla beraber iç dekorasyonda yeri bambaşka ve değişilmezdir. Ayna çerçeveleri farklı türleri ile insanların beğenisine sunulmakla birlikte  iç dekorasyonlarda  en fazla kullanılan  dekorasyon malzemelerindendir. Kişi istek ve zevklerine göre  tasarlanmış ekonomik, kullanışlı ve her zevke hitap eden dekorasyon malzemelerini www.bikalemde.com sayfamızdan, ayrıca instagram/Bikalemde, adresinden temin edebilirsiniz. 
Bu kulvarda tasarımlarımızı beğenip bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MDF Duvar Saati - Yozgat


  • Marka: KirbeArd
  • Ürün Kodu: 2017-531
  • Stok Durumu: 2-3 Days
  • 45,00 TRY


Mevcut Seçenekler: